امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۶:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79290
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، جبهه‌های مختلف سوریه امروز نیز اگرچه شعله‌ور بود، اما پیروزی و موفقیت همچون ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، جبهه‌های مختلف سوریه امروز نیز اگرچه شعله‌ور بود، اما پیروزی و موفقیت همچون روزهای گذشته با ارتش سوریه بود.

حلب‌: رسیدن استحکامات جدید/الراموسه به زودی منطقه امن اعلام می‌شود

حلب امروز نیز روز نسبتا آرامی را پس از یک هفته حملات سنگین گروه‌های مسلح تکفیری عمدتا چچنی پشت سر گذاشت و گزارش‌های به دست آمده تاکید می‌کند که تجهیزات و استحکامات جدیدی از بخش جنوبی شهر حلب و از مسیر خناصر به یگان‌های پیاده نظام مستقر در این مناطق رسیده است.

براساس این گزارش‌ها یگان‌های ارتش سوریه عملیات امروز خود را در منطقه «العامریه» متمرکز کردند که شاهد انتشار گسترده عناصر مسلح است. این درحالی است که ارتش سوریه با به دست گرفتن کنترل کامل منطقه «الراموسه» آن را به زودی منطقه امن اعلام خواهد کرد.

ریف ادلب: تکفیری‌ها یک معارض سوری را ترور کردند

گروه تروریستی موسوم به «جنبش آزادگان شام» وابسته به «جبهه اسلامی» امروز سه‌شنبه «یاسمین البنشی» معارض سوری که نظام سوریه وی را از زندان آزاد کرده بود، را ترور کرد.

جنبش آزادگان شام، البنشی را هنگام عبور از گذرگاه مرزی باب الهوى در ریف ادلب به اتهام همکاری و تعامل با نظام سوریه ترور کرد.

ریف دمشق: عملیات ارتش سوریه در زبدین و ملیحه و جوبر

نیروهای ارتش سوریه امروز نیز عملیات نظامی خود در دو شهرک زبدین و ملیحه در ریف دمشق و جوبر در دمشق را با هدف گرفتن مواضع و مقرهای گروه‌های مسلح و منهدم کردن آنها ادامه دادند.

این درحالی است که دیگر یگان‌های ارتش سوریه نیز عملیات‌هایی را در دوما، حرستا البصل، السیل و کوی‌های خیابان مدارس، خیابان پارلمان و خیابان رود تورا در شهر جوبر دمشق به اجرا گذاشتند و مقرهای گروه‌های مسلح را هدف گرفتند.

ادلب: هلاکت سرکرده «جنبش آزادگان شام»

در اثر بمبگذاری گروه‌های مسلح دیگر در خودرو «نضال دسوقی»، سرکرده گروه تروریستی موسوم به «جنبش آزادگان شام» وابسته به «جبهه اسلامی»،‌ وی به هلاکت رسید و «مصطفی العریان» رئیس کمیته موسوم به سندیکای وکلای آزادگان شام زخمی شد.

تسلیم شدن 3 افسر فراری ارتش سوریه

منابع خبری نزدیک به گروه‌های معارض سوری و گروه‌های مسلح اعلام کردند که 3 افسر جدا شده از ارتش سوریه خود را تسلیم نظام کردند. این 3 افسر سرهنگ فراری «محمد أبو زید»، رئیس دایره دادگستری ستاد مشترک انقلاب، سرهنگ فراری «مروان نحیلی» فرمانده کمیته نظامی قلعه الحصن و سرهنگ فراری «ابو الوفا» فرمانده کمیته نظامی دمشق هستند.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها