امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۳:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79292
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 57
امیر خجسته نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی و عضو گروه دوستی پارلمانی ایران و فرانسه در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به ...

امیر خجسته نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی و عضو گروه دوستی پارلمانی ایران و فرانسه در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره سفر هیأت پارلمانی فرانسه به کشورمان گفت: زمان انجام این سفر مشخص نیست و فقط بحث‌هایی پیرامون انجام آن مطرح است.

وی گفت: درباره سفرهای هیأت‌های پارلمانی به کشورمان بحث‌هایی در جلسه امروز کمیسیون شوراها انجام شد و بر این نکات تأکید شد که این سفرها بایستی صورت بگیرد اما نباید با مخالفین نظام ارتباط برقرار کنیم.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس همچنین گفت: ما در روابطمان با سایر کشورها با احترام متقابل رفتار می‌کنیم و اگر کسی بخواهد از سر تخاصم با کشورمان وارد شود هرگز روابطی برقرار نخواهیم کرد.

خجسته درباره بحث‌هایی پیرامون حضور یکی از حامیان مریم رجوی و منافقین در هیأت پارلمانی فرانسه اظهار داشت: مجلس به هیچ‌وجه اجازه سفر حامی منافقین و رجوی به ایران را نخواهد داد و زیر بار این سفر نخواهد رفت.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها