امروز : پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 3
۰۱:۳۰
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 793
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۴۴
تعداد بازدید: 365
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس در کراچی، از صبح امروز تا کنون 5 نفر در درگیری‌های کراچی جان خود از دست داده‌اند و این ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس در کراچی، از صبح امروز تا کنون 5 نفر در درگیری‌های کراچی جان خود از دست داده‌اند و این در حالی است که تیر‌اندازی افراد مسلح در مناطق مختلف این شهر همچنان ادامه دارد.

نیروهای ویژه از چند روز پیش عملیات خود را برای برقراری امنیت در این کلان شهر آغاز کرده‌اند تا بتوانند امنیت این شهر را در زمان برگزاری انتخابات تأمین کنند.

با این وجود روز گذشته 9 نفر و امروز نیز 5 نفر قربانی عملیات‌های تروریستی و ترورهای هدفمند شدند.

همچنین تکاوران نیروهای ویژه پاکستان در عملیات امروز صبح خود 18 نفر از شبه‌نظامیان را که بیشترشان به اسم گروه «تحریک طالبان پاکستان» از مردم باج می‌گرفتند دستگیر کردند.

در این عملیات، مقادیر زیادی سلاح و مهمات از جمله 8 کلت کمری، 4 بمب دست‌ساز و 8 کیلو مواد منفجره نیز کشف و ضبط شد.

«رستم نواز» از فرماندهان پلیس کراچی در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: افراد دستگیر در کشتن افراد پلیس و انهدام مدارس دولتی به ویژه مدارس دخترانه دست داشته‌اند.

وی افزود: همه افراد دستگیر شده عضو طالبان نیستند اما عملیات‌های خود را به اسم طالبان انجام می‌دادند و از مردم باج دریافت می‌گرفتند

گزارش‌ها حکایت از آن دارد که شبه‌نظامیان در ترور‌های هدفمند خود در این شهر، سیاستمداران مخالف طالبان و مذهبیون افراطی را هدف قرار می‌دهند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها