امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۹:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79311
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری،‌ حسن روحانی در این دیدار با اشاره به ظرفیت های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری،‌ حسن روحانی در این دیدار با اشاره به ظرفیت های فراوان برای توسعه مناسبات دو کشور در حوزه های اقتصادی ، علمی ، فرهنگی و گردشگری ، آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای ارتقاء مناسبات و بهره گیری از فرصت ها برای افزایش سطح مبادلات تجاری و فرهنگی دو کشور را اعلام کرد.

سفیر جدید فیلیپین نیز در این دیدار با اشاره به اینکه امروز پنجاهمین سالگرد روابط دیپلماتیک دو کشور است، خواستار گسترش همکاری های دو کشور در همه زمینه ها شد.

ادواردو مارتین آرمنیز با بیان اینکه ماموریتش در تهران بهبود روابط اقتصادی دو کشور است، گفت: گزارش مبسوطی از فرصت های اقتصادی ایران برای تجار فیلپین فراهم شده است تا برگزاری کمیسیون مشترک دو کشور سرآغاز تحول جدید در مبادلات اقتصادی فیمابین باشد.

سفیر جدید فیلپین با اشاره به سفرش به جزیزه کیش و بازدید از توانمندیهای این جزیره گفت: کیش در آینده می تواند مقصد گردشگری دو میلیون فیلیپینی که در کشورهای منطقه زندگی می کنند باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها