امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۰:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79313
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر حسین فارسی‌‌نژاد عضو شورای مرکزی و رئیس مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی حزب موتلفه ...

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر حسین فارسی‌‌نژاد عضو شورای مرکزی و رئیس مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به شعار  اولین اجلاس کشوری معاونین مطالعات و برنامه‌ریزی حزب متبوعش، اظهار داشت: امسال به یاری خداوند از اولین سند برنامه اداره کشور که برای اولین بار  توسط یک حزب تولید می‌شود رونمایی خواهیم نمود.

فارسی نژاد افزود: بر اساس برنامه‌ زمان‌بندی شده و با اتکا به نیروهای توانمند تشکیلات دراستانها، نسخه درمانی برای حل معضلات کنونی کشور خصوصاً در عرصه فرهنگ و اقتصاد با نگاه بومی و استانی، ارائه خواهد شد و با بهره‌گیری از ظرفیت و توان بیش از پانصد کارشناس و نخبه در حوزه‌های مختلف مدیریتی این سند را تدوین خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه چندین سال است که مواضع تشکیلات در دو حوزه برنامه چگونگی اداره کشور ومعرفی مدیران کارآمد برای اداره کشور قرار دارد، گفت: امسال با اتکا به اقدامات صورت گرفته و با عزم جدی امیدواریم بتوانیم سند این ادعا را برای خدمت به نظام ارائه نماییم.

رئیس مرکز مطالعات حزب موتلفه اسلامی در پایان اظهار داشت: معتقدم رقابت احزاب در کشور را باید از رویکردهای تبلیغی و تخریبی به رویکردهای برنامه محور تبدیل کنیم و این همان چیزی است که به نفع مردم و نظام خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها