امروز : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 28
۰۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79320
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
محمد نیشابوری سخنگوی حزب اسلامی کار در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به تشریح جزئیات دیدار اعضای حزب ...

محمد نیشابوری سخنگوی حزب اسلامی کار در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به تشریح جزئیات دیدار اعضای حزب اسلامی کار با اکبر هاشمی رفسنجانی پرداخت و اظهار داشت: اعضای دفتر سیاسی، حسین کمالی دبیرکل حزب اسلامی کار و چند تن از اعضای شورای مرکزی حزب صبح امروز ساعت 10 و 30 دقیقه با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی دیدار کردند.

وی افزود: حسین کمالی دبیر کل حزب اسلامی کار در ابتدای این دیدار گزارشی را  درباره وضعیت اقتصادی کشور تشریح و راهکاری برون رفت از تورم و رکود فعلی پیشنهاد دادند.

سخنگوی حزب اسلامی کار تصریح کرد: در این دیدار درباره مسائل کشور، تشکل‌های سیاسی، احزاب و فعالیت آنها صحبت شد و حضار در مورد قانون احزاب، طرح و لوایح در این خصوص و جرم سیاسی مطالبی را مطرح کردند.

وی ادامه داد: دهمین دوره انتخابات مجلس از دیگر مباحثی بود که در دیدار با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی مطرح و بر مشارکت گسترده مردم در انتخابات آتی تأکید شد.

وی اظهار کرد: آیت‌الله هاشمی در این دیدار انتقاداتی به اجرای فاز اول یارانه‌ها داشت و معتقد بود که روش صورت گرفته در فاز اول یارانه‌ها اشتباه بوده است و حال در مسیری قرار گرفته‌ایم که اگر هدفمندی متوقف شود مخاطراتی به دنبال دارد و اگر به همان شیوه فاز اول ادامه پیدا کند دارای مخاطراتی خواهد بود.

نیشابوری گفت: آیت‌الله هاشمی در مورد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز نگرانی‌هایی داشتند اما از حزب اسلامی کار خواست که در انتخابات سال آینده پرشور و فعال ظاهر شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار