امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۷:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79323
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
محمدرضا رضایی کوچی نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ...

محمدرضا رضایی کوچی نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس گفت: سخنگوی دولت با حضور در جلسه امروز کمیسیون عمران به ارائه گزارشی از اعتبارات تخصیص یافته شده به پروژه‌های عمرانی در سال 92 در مقایسه با سال 91 پرداخت.

وی افزود: سخنگوی دولت در این جلسه خواستار افزایش اعتبارات عمرانی در سال جاری شد و مقرر شد تا اوراق مشارکت بیشتری در این ارتباط به فروش برسد.

عضو کمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: در ادامه جلسه امروز در ارتباط با تعیین مناطق محروم و برخوردار مقرر شد تا بار دیگر تقسیم‌بندی برای تخصیص اعتبارات به مناطق محروم انجام شود.

رضایی خاطرنشان کرد: همچنین در جلسه امروز استاندار کردستان با حضور در جلسه کمیسیون به ارائه گزارشی از وضعیت پروژه‌های عمرانی این استان پرداخت و از وزیر راه در این راستا کمک خواست.

وی افزود: رئیس و معاونین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز در جلسه کمیسیون عمران حاضر شدند و در این جلسه گزارشی از برنامه‌های خود در حوزه مسکن روستایی را به کمیسیون ارائه کردند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار