امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 17
۰۱:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79330
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
داود محمدی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه ...

داود محمدی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: کمیسیون اصل 90 در جلسه امروز خود به بررسی شکایت شاکیان از شرکت ایران‌خودرو دیزل به دلیل ضعف کیفیت تریلی‌های هوو در دستور کار خود داشت که این جلسه با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره و مسئول حقوقی شرکت ایران‌خودرو دیزل، رئیس و معاون سازمان تعزیرات حکومتی و رئیس تعزیرات حکومتی تهران برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه مدیرعامل ایران‌خودرو دیزل و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی به ارائه گزارش خود در ارتباط با شکایات مطروحه پرداختند که براساس گزارشات ارائه شده 10 هزار و 50 نفر از شاکیان در خصوص تریلی‌های هوو از شکایت خود انصراف داده‌اند و در ارتباط با 2 هزار و 850 نفر از آنان پرونده‌ها در حال رسیدگی قضایی است.

نایب‌رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس اظهار داشت: براساس گزارشات ارائه شده در ارتباط با برخی از پرونده‌ها احکام صادر شده و منتظر اجرا است و سایر پرونده‌ها نیز در حال رسیدگی قضایی است که در مورد برخی از آنان احکام بدوی صادر شده است.

محمدی خاطرنشان کرد: براساس تصمیم اتخاذ شده در جلسه امروز کمیسیون اصل 90 مقرر شد تا احکام صادر شده درخصوص برخی پرونده‌ها هرچه زودتر اجرا شود و رسیدگی قضایی به مابقی پرونده‌ها نیز با سرعت انجام شده و نظارت لازم بر اجرای احکام صادره نیز صورت گیرد.

وی افزود: همچنین در این جلسه شرکت ایران‌خودرو دیزل مکلف شد تا به تعهدات خود در قبال شاکیان عمل کند و لیستی را از توافقات صورت گرفته و اقدامات انجام شده در ارتباط با شاکیان به کمیسیون اصل 90 مجلس ارائه دهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار