امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۴:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79331
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
یکی از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره ...

یکی از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون متبوعش، اظهار داشت: عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور به منظور پاسخگویی به سؤالات 11 نفر از وکلای ملت در این نشست حضور یافته بود.

وی با بیان اینکه در این نشست 3 نفر از نمایندگان سؤال‌کننده از پاسخ‌های وزیر قانع نشدند اما 8 نماینده دیگر قانع شدند، افزود: آقایان ابراهیم آقامحمدی نماینده خرم‌آباد، فتح‌الله حسینی نماینده قصرشیرین و سیدناصر موسوی‌لارگانی نماینده فلاورجان از پاسخ‌های وزیر کشور قانع نشدند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه یادآور شد: آقای آقامحمدی درباره سفر هیئت پارلمانی اروپایی به ایران و دیدارش با محکومان فتنه از رحمانی‌فضلی سؤال کرد و در نهایت نیز از پاسخ‌های وزیر کشور قانع نشد.

وی تصریح کرد: آقای موسوی‌لارگانی در زمینه گروگان‌گیری مرزبانان کشورمان سؤالی را مطرح کرد مبنی بر اینکه چرا در جریان گروگان‌گیری مرزبانان کشورمان اخبار متناقضی وجود داشت.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بر همین اساس خاطرنشان کرد: وزیر کشور درباره گروهبان دانایی‌فر مرزبان گروگان‌گرفته شده گفت که هیچ سندی دال بر کشته‌شدن دانایی‌فر نداریم و پیگیر آزادی او هستیم.

وی تأکید کرد: آقای رسایی نیز درباره برخورد با خبرنگار رسانه ملی در جریان سفر اشتون به اصفهان از وزیر کشور سؤال کرد و در نهایت از پاسخ‌های رحمانی‌فضلی قانع شد.

وی با بیان اینکه با افراد متخلف در زمینه برخورد با خبرنگار رسانه ملی در جریان سفر اشتون به اصفهان برخورد شده است، متذکر شد: 7 نفر از نمایندگان همدان (کارخانه، خجسته، سلطانی، چهاردولی، آریایی‌نژاد، مفتح و پورمختار) از وزیر کشور درباره اظهارات توهین‌آمیز رضوی‌فقیه در دانشگاه همدان سؤال کردند که در نهایت آنان نیز از پاسخ‌های وزیر قانع شدند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار