امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۳:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79332
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
علی‌اصغر زارعی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خطاب به دولت ...

علی‌اصغر زارعی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خطاب به دولت گفت: دوستان بیشتر از آنچه علت عدم استقبال مردم از انصراف از یارانه را در دستگاه‌های دیگر جست‌وجو کنند باید در برنامه‌های خود ببینند.

وی اضافه کرد: دولت معتقد است مطابق پیش‌بینی‌های خود عمل شده است، در چنین شرایطی چرا صداوسیما را متهم می‌کنند؟

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر در انصراف از یارانه توفیقی به دست نیامده باید مشکل را در روش کار جست‌وجو کرد، گفت: عدم انصراف از یارانه بیش از آنکه اشکال تبلیغاتی داشته باشد به دلیل برنامه‌های اجرایی از سوی دولت بوده است.

زارعی با بیان اینکه صداوسیما در طول ایام ثبت‌نام یارانه‌ها به صورت کامل در اختیار دولت بود، خاطرنشان کرد: تعیین مهلت برای ثبت‌نام، محدود کردن زمان ثبت‌نام، تهدید کردن مردم و عدم اختصاص زمان کافی از جمله مشکلات مهم در مسیر یارانه‌ها بود.

وی همچنین تصریح کرد: آقایان دولتی باید برنامه بهتری برای ثبت‌نام ارائه می‌کردند. شاید عدم شناخت واقعی از بدنه عمومی یکی از علت‌های مشکلات به وجود آمده بود؛ البته با این اقدام دولت تجربه بیشتری به دست آورد و باید در ادامه کار بهتر عمل کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها