امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۱:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79333
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 58
فتح الله حسینی نماینده مردم کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اتفاقاتی که در زندان ...

فتح الله حسینی نماینده مردم کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اتفاقاتی که در زندان اوین و بند 350 آن رخ داده است، گفت: این اتفاق و حواشی آن مصداق روشن اقداماتی است که در حوزه فرافکنی علیه نظام رخ می‌دهد.

وی افزود: کشف تجهیزات صورت گرفته در داخل زندان نشان دهنده آن است که برخی از محکومان امنیتی از داخل زندان به رابطی برای شبکه های خارجی تبدیل شده اند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی ادامه داد: این اتفاقات نشان داد شبکه های رسانه ای خارجی تبدیل به نقطه امیدی برای اپوزسیون افراطی داخل نظام شده‌اند و این مسئله را می توان به درستی دریافت.

حسینی گفت: کشف این تجهیزات نشان دهنده این است که این نقطه امید هم چنان کور شده است و ضربه مهلکی به این شبکه وارد شده است.

نماینده مردم کرمانشاه ادامه داد: مقامات باید با کسانی که به سرپل های شبکه های بیگانه در داخل زندان های کشور تبدیل شده اند، برخورد کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها