امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۲:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79339
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
امیر خجسته نماینده مردم همدان و رئیس کمیسیون امور شوراهای مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

امیر خجسته نماینده مردم همدان و رئیس کمیسیون امور شوراهای مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به ارائه گزارشی از جلسه عصر امروز کمیسیون متبوعش پرداخت و بررسی لایحه تشکیل شورایعالی ایمنی حمل و نقل کشور را دستور کار این جلسه دانست و اظهار داشت: بحث حمل و نقل اعم از زمینی، ریلی، دریایی و هوایی همواره درصد زیادی از اقتصاد کشور را با خود درگیر ساخته است که تشکیل شورایعالی ایمنی و حمل و نقل کشور، می‌تواند نقش مؤثری در یکپارچه سازی فعالیت‌ها به همراه داشته باشد.

وی ساماندهی و مدیریت دستگاه‌های مرتبط در امر حمل و نقل کشور را یکی از اهداف این لایحه عنوان کرد و افزود: مدیریت واحد حمل و نقل کشور یکی از راهکارهای ساماندهی این حوزه به شمار می‌رود که امید است بتوان با تصویب این لایحه در این زمینه به نتایج مطلوبی رسید.

رئیس کمیسیون امور شوراهای مجلس همچنین ابراز امیدواری کرد که با تشکیل شورایعالی ایمنی حمل و نقل، به مدیریت صحیح حمل و نقل کشور و کاهش تصادفات و سوانح حمل و نقل دست یافت.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها