امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۲:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79342
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 73
حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به بازرسی از ...

حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به بازرسی از بند 350 زندان اوین اعلام کرد در جریان بازرسی از این بند زندان اوین، علاوه بر وسایل ارتباطی مانند تبلت، سیم‌کارت و لپ‌تاپ، «مشروبات الکلی» نیز کشف و ضبط شده است.

وی با بیان اینکه ظاهراً آقایان ذوق و سلیقه‌شان را علاوه بر ایجاد فتنه در کشور در ساخت مشروبات الکلی نیز به کار گرفته‌اند، افزود: خوشبختانه مسئولان زندان پیش از آغاز بازرسی از بند 350 زندان اوین، هوشیاری به خرج دادند و از ابتدای ورودشان و نحوه برخورد با زندانیان و نحوه برخورد زندانیان با خودشان فیلم گرفتند و در این فیلم مشخص است که مسئولان با احترام عمل کردند اما چون زندانیان می‌دانستند که ممکن است لو بروند و وسایل‌شان کشف شود، به همین دلیل مقاومت کردند.

نماینده تهران در مجلس تصریح کرد: به نظرم نه تنها با این زندانیان بلکه باید با افرادی که در راستای ورود این وسایل به داخل زندان همکاری کردند و اجازه ورود دادند، نیز برخورد شود که «البته برخی از این افراد تاکنون شناسایی شدند».

وی تأکید کرد: عناصر مختلفی در زندان رفت و آمد دارند که گاهی می‌توانند از جایگاهشان سوءاستفاده کنند اما اگر با این افراد برخورد شود، قطعاً دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نخواهیم بود.

رسایی در پایان تأکید کرد: در بند 350 زندان اوین علاوه بر عناصر فتنه، «منافقان»، «ضدانقلاب»، «افرادی با جرایم خیلی خاص» و نیز «بهائیان» هم حضور داشتند که البته یکدیگر را قبول دارند و از یکدیگر دفاع می‌کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها