امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۱۵:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79364
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بروجرد، مهدی پورغلامحسین ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بروجرد اظهار کرد: باند چهار نفره این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بروجرد، مهدی پورغلامحسین ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بروجرد اظهار کرد: باند چهار نفره این گروه با استفاده از یک دستگاه خودرو مبادرت به جابه‌جایی این میزان مواد مخدر صنعتی می‌کردند.

وی ادامه داد: این میزان کشفیات با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر و پشتیبانی اطلاعات سربازان گمنام امام زمان(عج) شهرستان بروجرد صورت گرفته است.

فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد از دستگیری همه اعضاء این باند چهار نفره خبر داد و خاطرنشان کرد: مراحل بازجویی و انجام تحقیقات از آنان ادامه دارد.

وی همچنین با اشاره به کشف 98 کیلوگرم انواع مواد مخدر در شهرستان بروجرد از ابتدای سال جاری تاکنون، اضافه کرد: این میزان مواد از 176 خرده فروش مواد مخدر و کسانی که مبادرت به استعمال این مواد می‌کنند، کشف و ضبط شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد در ادامه از برخورد جدی با خرده فروشان مواد مخدر در سال جاری خبر داد و افزود: حدود 70 درصد سرقت‌های صورت گرفته از ابتدای سال جاری تاکنون کشف شده‌اند.

پورغلامحسین کشف 13 فقره سلاح غیرمجاز و دستگیری 65 نفر در ارتباط با وقوع جرائم سرقت را برخی دیگر از فعالیت‌های نیروی انتظامی شهرستان بروجرد از ابتدای سال جاری تاکنون برشمرد و اظهار کرد: در این مدت در مجموع 326 نفر در حوزه شهرستان بروجرد در کلیه جرائم دستگیر شده‌اند.

وی سپس از آمار 42 درصدی افزایش کشفیات در این مدت در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد و این آمار را رضایت بخش عنوان کرد.

این مسئول با اشاره به خطرات استفاده از مواد صنعتی، بیان داشت: باید نسبت به آگاهی بخشی به خانواده‌ها در خصوص آشنایی با مواد مخدر صنعتی اقدامات گسترده‌تری انجام شود.

فرمانده انتظامی بروجرد با اخطار در مورد افزایش مصرف مواد مخدر صنعتی، تاکید کرد: استفاده از این مواد در بین جوانان به خصوص دانشجویان و حتی دانش‌آموزان مقطع دبیرستان رو به افزایش است.
انتهای پیام/2304/ح20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها