امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۴:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79376
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نشست هم اندیشی شهرداری منطقه 12 با سازمان زیباسازی شهر تهران با حضور شهردار ، قائم مقام و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نشست هم اندیشی شهرداری منطقه 12 با سازمان زیباسازی شهر تهران با حضور شهردار ، قائم مقام و جمعی از مدیران این منطقه ، مدیر عامل ، کارشناسان و مشاورین سازمان زیباسازی شهر تهران برگزار شد.

در این نشست هم اندیشی که به منظور ساماندهی میادین ، پیاده راه ها و همچنین جداره سازی برگزار شد ، علی محمد نژاد شهردار این منطقه در سخنانی با اشاره به اینکه منطقه 12 با سرمایه های بی شمار فرهنگی ، اجتماعی و تاریخی قابلیت بسیار زیادی در هویت بخشی شهر را دارد ، به سیاست شهرداری تهران در این دوره مدیریت ، مبنی بر احیاء شهر اشاره کرد و گفت : باید در راستای صحبت‌های شهردار تهران مبنی بر تبدیل منطقه 12 به نگین شهر تهران قدم برداریم.

وی گفت : در همین راستا ، تغییر و تحول در محلات قدیمی عودلاجان و هرندی و ارائه امتیازات  به شهروندان و بخش خصوصی باعث رفع وضعیت نامناسب این محلات و رونق ساخت و ساز شده است.

شهردار منطقه 12 با اشاره به پیاده راه سازی چهار راه حسن آباد تا میدان بهارستان  گفت : در بحث ساماندهی میادین ، جداره سازی و پیاده راه ها که موجب تحول در منطقه می شود نیازمند برنامه ریزی سریع ، دقیق و صحیح می باشیم.

کامیاب مدیر عامل سازمان زیبا سازی شهر تهران نیز در این نشست با اشاره به ویژگیهای هویتی و تاریخی منطقه 12 ، همدلی و وفاق بین جامعه فرهنگی و هنری نسبت به این منطقه ، آماده بودن طرحها و برنامه های متحول کننده به همراه فکر مدیریتی و اراده مدیریت شهری و همچنین آمادگی نهادهای غیر دولتی را از ویژگی های مهم در باز زنده سازی منطقه 12 خواند و با اشاره به اینکه توسعه پایدار بدون توجه به عوامل انسانی شکل نمی گیرد ، بر توجه ویژه به نقش اصناف و شهروندان ساکن در محل و همچنین بخش خصوصی در اجرای پروژه ها ، تقسیم کار دقیق و درست بین بخشهای مختلف تاکید کرد.

وی همچنین اظهار امیدواری کرد با تشکیل کمیته ای مشترک و اجرای پروژه های مختلف در بحث میادین ، پیاده راه ها و جداره سازی که طرح های آن آماده است و همکاری منطقه شاهد تحول مورد نظر شهردار تهران در منطقه 12 باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها