امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۶:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79392
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرنگار حوادث فارس، سرگرد سهیل خاکشور در رابطه با جزئیات این خبر گفت: در پی شکایت دو نفر از مربیان فوتبال شهرستان اسفراین مبنی بر بارگذاری ...

به گزارش خبرنگار حوادث فارس، سرگرد سهیل خاکشور در رابطه با جزئیات این خبر گفت: در پی شکایت دو نفر از مربیان فوتبال شهرستان اسفراین مبنی بر بارگذاری مطالب توهین آمیز و منتسب نمودن اعمالی بر خلاف حقیقت نسبت به آنان در یک وبلاگ، بلافاصله موضوع در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت.

وی بیان داشت: با مشاهده مستندات شاکی و رصد و پایش صورت گرفته در فضای مجازی و همچنین یک سری اقدامات فنی، گرداننده وبلاگ شناسایی شد.

رئیس پلیس فتا خراسان شمالی در ادامه اظهار داشت: با اقدام به موقع تیم عملیاتی پلیس فتا، گرداننده وبلاگ دستگیر و متهم در بازجویی‌های به عمل آمده بزه انتسابی خود را پذیرفت و اذعان داشت که مطالب مربوط به شاکی توسط یکی از کاربران در قسمت نظرات ارسال شده‌است که اینجانب بدون اطلاع از صحت موضوع موارد ذکر شده، اقدام به بارگذاری مطالب کرده‌ام.

سرگرد خاکشور خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده به همراه مستندات مربوطه جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شد.
رئیس پلیس فتا خراسان شمالی ضمن هشدار و ارائه راهکارهای پیشگیرانه از هموطنان درخواست کرد: در صورت مشاهده موارد مشابه سریعاً مراتب را از طریق وب سایت Www.Cyberpolice.Ir با  پلیس در میان بگذارند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها