امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۲:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79401
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، ظاهراً مسئولان شورای عالی بیمه خدمات درمانی کشور بنا ندارد به وعده‌های خودشان در خصوص اعلام تعرفه‌های درمانی عمل ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، ظاهراً مسئولان شورای عالی بیمه خدمات درمانی کشور بنا ندارد به وعده‌های خودشان در خصوص اعلام تعرفه‌های درمانی عمل کنند.

چرا که با گذشت یک ماه از سال 93 خبری از اعلام تعرفه‌های درمانی نیست و مسئولان وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی هم اعتقادی به پاسخ دادن به این موضوع ندارند.

در اواخر سال گذشته بود که احمد میدری معاون رفاهی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در خصوص زمان اعلام تعرفه‌ها افزود: هنوز در این خصوص به جمع بندی نرسیده‌ایم.

وی بیان داشت: سعی می‌شود تعرفه‌ها قبل از سال 93 اعلام شود ضمن اینکه در حال حاضر تعرفه‌های بخش دولتی به هئیت دولت فرستاده شده و ما همچنان منتظر نظر دولت هستیم.

به گزارش فارس سریال بدقولی مسئولان رفاهی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی امسا ادامه دارد و قرار نیست پایان یابد.

در آخرین پیگیری صورت گرفته از طریق خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مشخص شده است که تعرفه‌های درمانی بخش دولتی مشخص شده و به هئیت وزیران فرستاده شده اما ظاهراً قرار نیست این تعرفه ها اعلام شود.

بر اساس آخرین پیگیری ها کار به این شکل است که تا اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه و افزایش قیمت‌ها خبری از تعرفه‌های جدید نخواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها