امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۴:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79405
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری روزنامه «السفیر»، «خالد حداده» دبیر کل حزب کمونیست لبنان نامزدی سمیر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری روزنامه «السفیر»، «خالد حداده» دبیر کل حزب کمونیست لبنان نامزدی سمیر جعجع را خطرناک خواند و در گفت‌وگو با رادیو «صوت الشعب» گفت: امروزه جعجع تنها یک پروژه ویژه نیست بلکه دارای حامیانی است و او امتدادی برای طرح و رویکرد عربستان سعودی و در مرحله بعدی تداوم طرح آمریکایی و اسرائیلی است.

از طرفی دیگر منابع آگاه پارلمان لبنان به روزنامه السفیر اعلام کردند که احتمالا جعجع در جلسه فردا چهارشنبه پارلمان برای انتخاب رئیس جمهور بیش از 40 رأی کسب نکند.

این گزارش حاکی است که قرار است «نجیب میقاتی» نخست وزیر سابق لبنان و «الصفدی» و «احمد کرامی» نمایندگان اهالی صیدا در پارلمان لبنان در جلسه روز فردا به سمیر جعجع رأی ندهند. آنها علت این تصمیم خود را احترام گذاشتن به خون شهید «رشید کرامی» نخست وزیر اسبق لبنان و همچنین احترام گذاشتن به اراده اهالی صیدا خواندند.

از طرفی دیگر «تمام سلام» نخست وزیر لبنان نیز در گفت‌وگو با تلویزیون «اسکای نیوز» با بیان اینکه از «بابت وقوع جنگ داخلی نگرانی  نداریم»، تاکید کرد: تا هنگامی که اشغالگری وجود داشته باشد به مقاومت نیاز داریم.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها