امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۸:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79406
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انفجار انتحاری در بعقوبة، ربوده شدن یک استاد دانشگاه در این شهر، انفجار در بغداد، طرح امنیتی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انفجار انتحاری در بعقوبة، ربوده شدن یک استاد دانشگاه در این شهر، انفجار در بغداد، طرح امنیتی ویژه انتخابات در کربلا و ذی‌قار و ..از جمله تحولات امنیتی عراق هستند.

 

انفجار یک انتحاری مقابل دانشکده تربیت معلم در «بعقوبة»: این انتحاری که کمربند انفجاری به خود بسته بود، پس از آنکه در محاصره نیروهای امنیتی در محله «المصطفی» بعقوبة قرار گرفت، خود را منفجر کرد.

یک استاد دانشگاه «بعقوبة» ربوده شد: «عامر المجمعی» استاندار دیالی در بیانیه‌ای اعلام کرد که چند فرد مسلح دکتر «الکرخی» استاد دانشگاه را در محله «المصطفی» در بعقوبة ربودند و به مکان نامعلومی انتقال دادند.

19 کشته و زخمی در انفجار انتحاری در مرکز بغداد: فرماندهی عملیات بغداد اعلام کرد که در انفجار انتحاری در یک رستوران در بغداد 19 نفر کشته و زخمی شدند.

ماموریت30 هزار نیروی امنیتی در روز انتخابات در «ذی‌قار»: رئیس کمیسیون امنیتی در شورای استانداری ذی‌قار اعلام کرد که 30 هزار نیروی امنیتی مسئولیت تامین امنیت رای‌دهندگان در روز انتخابات را که 30 آوریل است، برعهده دارند.

«اسامة النجیفی» رئیس پارلمان عراق اعلام کرد که انفجار تروریستی در استان «واسط» تلاشی ناکام برای دامن زدن به طائفه‌گری بود و نیروهای امنیتی باید مانع این امور شوند.

طرح امنیتی ویژه فرماندهی عملیات کربلا در روز انتخابات: پلیس کربلا اعلام کرد که برای روزهای انتخابات در عراق یک طرح ویژه امنیتی به منظور تاکید امنیت این استان تدوین کرده است و قرار نیست در این روز مقررات منع آمد و شد برقرار شود.

انتهای پیام/غ
برچسب ها:
آخرین اخبار