امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۱۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79419
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 132
به گزارش فارس به نقل از شبکه فرانس 24، «برنارد گازنوو» وزیر کشور فرانسه برنامه موسوم به ضد افراطی گرایی را با هدف کاهش حضور اتباع فرانسه در گروه های ...

به گزارش فارس به نقل از شبکه فرانس 24، «برنارد گازنوو» وزیر کشور فرانسه برنامه موسوم به ضد افراطی گرایی را با هدف کاهش حضور اتباع فرانسه در گروه های تروریستی مستقر در سوریه، فردا به کابینه «فرانسوا اولاند» ارائه می دهد.

بر اساس این گزارش، در این برنامه راهکارهایی برای مقابله با سایت‌های مشوق پیوستن جوانان به گروه های تروریستی و حتی برنامه هایی برای جوانان راهی سوریه پیش بینی شده است.

«گازنوو» در مصاحبه با رادیو فرانسه ضمن تأیید روند روزافزون پیوستن جوانان فرانسوی به گروه‌های به اصطلاح جهادی در سوریه از تلاش دولت برای کاهشی کردن این روند خبر داد.

بر اساس آمار منتشره وزارت کشور فرانسه، از آغاز ناآرمی‌ها در سوریه تاکنون، حدوداً 700 تبعه فرانسوی به این کشور رفته اند که 15 درصد از این افراد را زنان فرانسوی تشکیل می دهند.

دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی هلند، بلژیک، فرانسه و انگلیس روز 22 مارس سال گذشته میلادی در نشست مشترکی که در دوبلین برگزار شد، درباره حضور 1500 تا 2000 تروریست اروپایی در سوریه و پیامدهای ناگوار بازگشت آنها به اروپا تشکیل جلسه دادند.
انتهای پیام/ی
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها