امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۷:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79426
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری العهد، پس از اعلام نامزدی «هنری حلو» در انتخابات ریاست جمهوری لبنان، وی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری العهد، پس از اعلام نامزدی «هنری حلو» در انتخابات ریاست جمهوری لبنان، وی با حضور در کنفرانسی مطبوعاتی اعلام کرد که از سوی جریان «دیدار دموکراتیک» که «مدرسه گفت‌وگو و مذاکره و تسامح» است، کاندید شده است.

حلو در ادامه با اشاره به اینکه کشور با مرحله اختلاف و دو دستگی مواجه بود و با مشکلاتی مواجه شد که شاهد آن بودیم، تاکید کرد که از جمله چشم داشت‌هایش از سرگیری گفت‌وگوهای ملی و مشارکت همه طیف‌ها در روند سیاسی است.

وی با بیان اینکه همه از رئیس جمهوری قدرتمند در لبنان سخن می‌گویند، گفت: به نظر من رئیس جمهوری قدرتمند است که بتواند همه جناح‌ها و جریان‌ها را دور خود گردآورد.

حلو افزود: قدرت آن است که پای میز مذاکره و گفت‌وگویی بنشینی که همه حضور داشته باشند. به همین دلیل تنها راه حل تسامح است و شکاف و خلاء سیاسی دشمن لبنان است.

وی از همه نمایندگان پارلمان لبنان خواست در نشست انتخابی فردا شرکت کنند و خاطر نشان کرد: آنچه مهم است، نجات کشور است.

«ولید جنبلاط»، رئیس جبهه مبارزه ملی و نماینده پارلمان لبنان ساعتی پیش نامزدی «هنری حلو» در انتخابات ریاست جمهوری این کشور را اعلام کرد.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار