امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۱:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79432
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الجزیره، جلسه امروز (سه‌شنبه) نمایندگان «یینگلوک شیناواترا» نخست وزیر تایلند با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از الجزیره، جلسه امروز (سه‌شنبه) نمایندگان «یینگلوک شیناواترا» نخست وزیر تایلند با مخالفان دولت برای رسیدن به توافق در خصوص زمان برگزاری انتخابات و تعیین تکلیف پارلمان و دولت بعدی این کشور با خروج نمایندگان مخالفان از جلسه، بدون نتیجه پایان یافت.

این جلسه به ابتکار عمل کمیسیون انتخابات تایلند و با دعوت از احزاب مخالف و به ویژه حزب دموکرات که بعنوان مخالف اصلی دولت، دور قبلی انتخابات را تحریم کرده بود، برگزار شد.

به رغم عدم حضور نماینده حزب دموکرات به دلیل «ملاحظات امنیتی»، نمایندگانی از بیش از 50 حزب دیگر در این جلسه شرکت کرده بودند.

به گفته مقامات کمیسیون انتخابات، در این جلسه روزهای 20 جولای، 17 آگوست و یا 14 سپتامبر بعنوان تاریخ های پیشنهادی این کمیسیون برای برگزاری انتخابات مطرح گردید که نمایندگان احزاب مخالف با متهم کردن این کمیسیون به تعلل عمدی در برگزاری انتخابات، جلسه را ترک کردند.

«شیناواترا» 18 آذر سال گذشته مجلس این کشور را منحل کرده بود و از آن تاریخ، خیابان‌های تایلند صحنه درگیری های خونین میان مخالفان دولت ونیروهای امنیتی بوده است.
انتهای پیام/ق
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها