امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۱:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79467
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 61
میلاد اکبرنژاد نویسنده و کارگردان تئاتر در گفت‌و‌گو با خبرنگار تئاتر فارس از اجرای نمایشی تک نفره در خانه هنرمندان خبرداد و گفت: برای اجرا در سال ...

میلاد اکبرنژاد نویسنده و کارگردان تئاتر در گفت‌و‌گو با خبرنگار تئاتر فارس از اجرای نمایشی تک نفره در خانه هنرمندان خبرداد و گفت: برای اجرا در سال جدید به چند سالن مراجعه کردم اما میسر نشد. آنچه تا اینجای کار قطعی شده است اجرای نمایش «پیراهن پاره پر پیچک پروانه پوش را پوشیدم و رقصیدم» مهرماه در سالن انتظامی خانه هنرمندان است.

وی افزود: نمایش «پیراهن پاره پر پیچک پروانه پوش را پوشیدم و رقصیدم» درباره زنی است که شبی در خانه‌اش تنهاست و میهمانی بر او وارد می‌شود و تقزیبا هر کاری که زن انجام می‌دهد میهمان نیز انجام می‌دهد و ذره ذره متوجه شباهت‌های قزیب بین یکدیگر می‌شود و داستان وارد مجرای دیگری می‌شود.

کارگردان نمایش «با همین لب‌های خونین می‌بوسم‌ات» تصریح کرد: دو نمایشنامه آماده دارم که یکی از آنها در مرحله بازبینی فجر دچار بدشانسی شد و آن اتفاقات عجیب برایش پیش آمد و دیگری هم در مرحله بازخوانی مورد پسند قرار نگرفت.

اکبرنژاد با بیان اینکه نمایشنامه «رقصیدن در تاریکی» را برای اجرا در تئاتر شهر پیشنهاد داده‌ام، گفت: امیدوارم بتوانم در نیمه دوم سال فرصتی را در لابه‌لای این همه متقاضی برای اجرا در شش ماه دوم سال بدست آورم. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها