امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۶:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79479
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نخستین جلسه شورای سیاستگذاری سومین دوسالانه خوشنویسی با حضور مدیرکل هنرهای تجسمی و  غلامحسین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نخستین جلسه شورای سیاستگذاری سومین دوسالانه خوشنویسی با حضور مدیرکل هنرهای تجسمی و  غلامحسین امیرخانی، عباس اخوین، کیخسرو خروش، علی شیرازی، مجتبی ملک زاده،‌ ایرج نعیمایی، احمد عبدالرضایی، صداقت جباری و احمد پیله چی و محدحسین شفیعی ها؛ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین و دبیر دو دوره قبل دوسالانه برگزار شد و مقرر شد سومین دوسالانه شهریورماه سال جاری برگزار شود.

در این جلسه با نظر اعضای شورا قرار شد سومین دوسالانه به صورت ملی برگزار شود و به منظور معرفی توانمندی هنر خوشنویسی کشور، منتخب آثار پس از دوسالانه در چند کشور به نمایش گذاشته شود.

اعضای شورای سیاستگذاری سومین دوسالانه خوشنویسی توافق کردند که دوسالانه به صورت مسابقه رتبه بندی برگزار نشود و تعدادی از آثار برگزیده بدون رتبه بندی انتخاب و معرفی شوند.

مجید ملانوروزی؛ مدیرکل هنرهای تجسمی در این جلسه گفت: در دوسالانه ارزش های هنری اهمیت دارد و دوسالانه می بایست تاثیرگذار و دارای اعتبار باشد و هنرمندان شاخص علاقه مند به حضور در آن باشند. در دوسالانه کمیت آثار هر هنرمند شرکت کننده مطرح نیست بلکه ارائه آثار و حضور هنرمندان شاخص اولویت دارد.

ملانوروزی ادامه داد: شورای سیاستگذاری دوسالانه خوشنویسی که با حضور استادان و خوشنویسان مطرح کشور تشکیل شده است، نقشه راه دوسالانه را مشخص می کند.

محمدحسین شفیعی ها ؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان قزوین و دبیر دو دوره دوسالانه خوشنویسی نیز در این جلسه گزارشی از دوره های قبل دوسالانه بیان کرد و اعضای شورا نظرات و دیدگاه های خود را بیان کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها