امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۶:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79491
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 123
به گزارش فارس، در این نشست آقای ضرغامی رئیس سازمان صداوسیما و معاونان رسانه ملی با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاونان و مدیران کل این وزارتخانه ...

به گزارش فارس، در این نشست آقای ضرغامی رئیس سازمان صداوسیما و معاونان رسانه ملی با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاونان و مدیران کل این وزارتخانه نحوه همکاری متقابل بین سازمان صداوسیما و وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی بررسی شد.

علی ربیعی در پایان، نتایج این نشست را مثبت ارزیابی و از رئیس سازمان صداوسیما برای میزبانی آن قدردانی کرد.

وی گفت: خوشبختانه این نشست در فضایی بسیار خوب انجام شد و  در خصوص موضوعات تغییر فرهنگ کار،اشتغال،تعاون و حمایت از گروه‌های آسیب‌پذیر جامعه بحث و تبادل نظر شد.

وی با بیان این مطلب که بحث آموزش، مهارت‌های کار یکی از دغدغه‌های ما در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است،افزود:خوشبختانه در این باره با صداوسیما به توافق رسیدیم که شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی با تولید برنامه‌های متنوع به ما در امر آموزش حرفه‌ای کمک کنند.

ربیعی با بیان این‌که صداوسیما تنها رسانه‌ای است که می‌تواند فعالیت‌های این وزارتخانه را در بین جامعه انعکاس دهد اظهار کرد: امروز تعامل دولت و رسانه ملی درحد بسیار مطلوبی است .

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی همکاری سازمان صدا و سیما را در امر تبلیغ برای اجرای مرحله دوم طرح هدفمندسازی یارانه‌ها ستود و افزود: در بحث اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها صداوسیما بسیار خوب عمل کرده است و همکاری بسیار نزدیکی با دولت داشته که شایسته قدردانی دارد .

وزیر کار در آستانه فرا رسیدن روز جهانی کارگر گفت: برای قشر زحمتکش جامعه دو طرح بسیار خوبی داریم؛یکی افزایش دستمزد کارگران بود که انجام شد و دیگری که در سال جاری به‎طور جدی آن را دنبال خواهیم کرد. موضوع ما بهبود وضعیت روابط کار، کارگروه‌های تولیدی، مستمری‌بگیران، بازرسی و کنترل کارخانه جات و کارگاهی خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها