امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۶:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79512
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۲۱
تعداد بازدید: 96
«هشام القاضی»، سخنگوی جنبش «آینده وطن» مصر،‌ یکی از جریان‌های وابسته به ستاد انتخاباتی عبدالفتاح السیسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود ...

«هشام القاضی»، سخنگوی جنبش «آینده وطن» مصر،‌ یکی از جریان‌های وابسته به ستاد انتخاباتی عبدالفتاح السیسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره گفت: روزهای اخیر شاهد اتخاذ آخرین ترتیبات و تدایبر لازم برای اداره ستاد انتخاباتی سیسی است که برگزاری کنفرانس‌ها و نشست‌ها و مراسم مردمی در استان‌های مختلف با حضور سیسی را شامل می‌شود.

القاضی افزود: سیسی دستورات لازم برای جلوگیری از پیوستن بازماندگان حزب ملی منحل و یا هواداران جماعت اخوان المسلمین در تمام استان‌ها را داده و هرکس از این دستورات سرپیچی کند، از ستاد انتخابات سیسی فورا اخراج خواهد شد و تاکنون در عمل 40 نفر از چنین افرادی از ستادهای انتخاباتی سیسی اخراج شده‌اند.

وی تاکید کرد: بسیاری از تبلیغاتی که توسط هواداران مبارک به برای سیسی انجام می‌شود، بدون اطلاع سیسی است و سیسی هیچ‌گاه باز گرداندن کشور به وضعیت دوران مبارک نیست و مشکل در قانون اساسی جدید کشور است که هیچ مانعی برای شرکت بازماندگان رژیم سابق یا هواداران جماعت اخوان المسلمین قائل نشده است.

القاضی از توافق صورت گرفته بین دو ستاد انتخاباتی سیسی و حمدین صباحی مبنی بر اینکه هیچ یک از آنها علیه دیگری شکایت نکند، استقبال و تاکید کرد که این توافق نشان می‌دهد که هر دو طرف خواهان رقابت شرافتمندانه در انتخابات هستند.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها