امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۵:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79549
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۷
تعداد بازدید: 45
امیرهوشنگ پاسبانیان مدیر سینما استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، درباره تصویب طرح بلیط نیم‌بهای سینماها در دو سئانس اول تابستان 93 که در ...

امیرهوشنگ پاسبانیان مدیر سینما استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، درباره تصویب طرح بلیط نیم‌بهای سینماها در دو سئانس اول تابستان 93 که در جلسه روز دوشنبه 1 اردیبهشت شورای صنفی نمایش به تصویب رسید عنوان داشت: این طرح در 2 و 3 سال گذشته تشکیل شد که با شکست روبه‌رو شد.

وی افزود: این طرح عملاً بازنده است و تأثیر بر روی بیشتر شدن مخاطبان سینما و پر شدن سالن‌های سینمایی ندارد و اتفاقاً به ضرر فیلم‌ها هم است چون دقیقاً سانس‌های صبح به علت برگزاری جام جهانی 2014 برزیل و ایام ماه مبارک رمضان سانس‌های بعدازظهر خانواده‌ها به سینما مراجعه خواهند کرد و کسی در طول روز حال آمدن به سینما را نخواهند داشت.

پاسبانیان تأکید کرد: امسال امیدی به اجرای این طرح نیست با توجه به اینکه خیلی از سینماگران هم مخالف اجرای این طرح بودند مجدداً این طرح به تصویب رسید.

مدیر سینما استقلال خاطرنشان کرد: متأسفانه این طرح بدون کارشناسی ارائه شده و برخی هنوز هم به دنبال آزمون و خطا هستند ولی من به عنوان یک سینماگر و عضو کوچکی از سینمای ایران اصلاً با اجرای این طرح موافق نیستم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها