امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۲:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79551
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۷
تعداد بازدید: 69
قاسم جعفری، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص استیضاح وزیر آموزش و ...

قاسم جعفری، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص استیضاح وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: برخی از نمایندگان مجلس در حال جمع‌آوری امضاء برگه استیضاح وزیر هستند؛ اما معتقدم که وزیر نیاز به فرصت بیشتری دارد البته بسیاری از دغدغه‌های نمایندگان مجلس در حقیقت دغدغه موکّلان آنها که مردم هستند، است.

وی افزود: بنده از وزیر آموزش و پرورش و دیگر مسئولان مربوطه در این وزارتخانه درخواست می‌کنم که بسیاری از مسائل و موضوعات این وزارتخانه را در جمع‌های دوستانه و جلسات کارشناسی برطرف کنند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: با توجه به اینکه بسیاری از دغدغه‌ها، دغدغه‌های درستی است، بنابراین برطرف کردن مسائل و مشکلات وزارت آموزش و پرورش در جلسات دوستانه و کارشناسی، بهتر از این است که باعث ایجاد هزینه‌های اجتماعی شود.

وی ادامه داد: نباید اینطور احساس کرد که عنوان کردن مسائل و مشکلات وزارت آموزش و پرورش، بر اساس برخی غرض‌ورزی‌ها و احساسات بوده است بلکه باید بر اساس منطق با این مسائل برخورد کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها