امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۳:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79555
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۷
تعداد بازدید: 34
موسی غضنفر‌آبادی،‌ عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس در مورد قضایای اخیر در زندان اوین و بزرگنمایی ...

موسی غضنفر‌آبادی،‌ عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس در مورد قضایای اخیر در زندان اوین و بزرگنمایی رسانه‌های بیگانه، اظهار داشت: بیگانگان همواره دنبال سوژه‌ای هستند تا سر و صدا ایجاد کنند اما این بار به اصطلاح برنامه‌ریزی شده اقدام کردند اما خوشبختانه به نتیجه نرسیدند.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: البته کسانی نیز در داخل کشور به موضوع چنگ زدند اما روشن و واضح بود که موضوعی جدی به وقوع نپیوسته است و برای چندمین بار تیر آن‌ها به سنگ خورد.

نماینده مردم شرق استان کرمان تصریح کرد: در قضیه زندان اوین هیچ درگیری اتفاق نیفتاده است و این جای شرمندگی دارد که کسانی که خود را مدافع حقوق بشر می‌دانند در کشورهای خود و زندان‌های تحت سیطره وحشیانه‌ترین جنایت‌ها را می‌کنند و حتی مردم کشورشان جرأت نفس کشیدن ندارند حالا برای ما دم از انسان‌دوستی می‌زنند.

وی افزود: در زندان‌های گوانتانامو انسان‌ها را به بدترین شکل ممکن شکنجه می‌کنند آن موقع برای زندان‌ها و زندانیان ما دل می‌سوزانند.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قانون بر نحوه نگهداری زندانیان و حتی اداره زندان‌ها نظارت می‌کند و مسلم است که کسی که تخلف کند باید مجازات شود؛ حال اگر فرد در زندان  دوباره تخلف کند بر اساس قانون باید به تخلف جدیدش رسیدگی شود.

نماینده مردم شرق استان کرمان خاطر نشان کرد: زندانی مجرم است اما در ایران حق زندانی رعایت می‌شود و قانون در همه جا حکمفرما است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها