امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۲:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79561
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۷
تعداد بازدید: 46
حسن ولی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سوال که متقاضیان مسکن مهر پردیس می خواهند به ...

حسن ولی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سوال که متقاضیان مسکن مهر پردیس می خواهند به طور دقیق بدانند که چه میزان باید برای بخشنامه سوم ابلاغی از سوی وزارت راه‌ و شهرسازی بپردازند، گفت: روش و فرمت چگونگی محاسبه افزایش قیمت مسکن مهر که مربوط به بخشنامه سوم است با برخی از پیمانکاران به توافق رسیده‌ایم،اما آنچه مشخص است این است که متوسط این افزایش قیمت متری 100 هزار تومان است.

وی تاکید کرد:‌متقاضیانی که مبالغی در بخشنامه اول و دوم (40 هزار و 15 هزار تومان) پرداخت کرده‌اند، میزان مبلغ پرداختی از آنها  کسر می‌شود به طوری که اگر متقاضی 40 هزار تومان برای هر متر پرداخت کرده در مرحله سوم این 40 هزار تومان از 100 هزار تومان کاهش می‌یابد و باید متری 60 هزار تومان بپردازند.

ولی‌پور با بیان اینکه متوسط افزایش قیمت مسکن در مرحله سوم متری 100 هزار تومان است و برخی از متقاضیان متری 80 و برخی 90 هزار تومان می‌پردازند، تاکید کرد: بعد از اینکه میزان افزایش قیمت‌ها در هر پروژه‌ای مشخص شد به متقاضیان میزان مبالغ پرداخت شده اعلام و پیامک می‌شود.

قائم مقام مدیر عامل شهر جدید پردیس با بیان اینکه به احتمال زیاد میزان افزایش قیمت تا پایان اردیبهشت مشخص می‌شود خاطر نشان کرد: این مبالغ اضافه شده را از متقاضیان به صورت اقساطی تا زمان تحویل واحدهای مسکونی دریافت خواهیم کرد.

*دعوت از متقاضیان برای امضای قرارداد به محض اتمام اسکلت ساختمان

ولی‌پور در پاسخ به این سئوال که برخی از متقاضیان مسکن مهر پردیس می‌گویند زمان زیادی است که آورده خود را پرداخت کرده‌اند اما هنوز برای امضای قرارداد دعوت نشده‌اند گفت: دعوت از متقاضیان مسکن مهر به این صورت خواهد بود که زمانی که اسکلت ساختمان به اتمام رسید و سقف آخر زده شد از متقاضی دعوت می‌شود تا برای امضای قرارداد اقدام کنند.

وی ادامه داد: به عنوان مثال در فاز 8 شهر پردیس حدود 26 هزار واحد مسکونی مهر در حال احداث است که به محض اینکه سقف آخر هر کدام از این واحدهای مسکونی زده شد امضای قرارداد با متقاضیان را انجام می دهیم.

به گفته وی، در فاز 8 شهر پردیس 73 پیمانکار وجود دارد که با برخی از آنها برای امضای الحاقیه افزایش قیمت مسکن مهر به توافق رسیده‌ایم.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها