امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۲۲:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79568
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۷
تعداد بازدید: 77
احمدعلی‌ مقیمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه روز گذشته کمیسیون عمران با ...

احمدعلی‌ مقیمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه روز گذشته کمیسیون عمران با معاون نظارت راهبردی رئیس‌جمهور اظهار داشت: این نشست در خصوص مسائلی همچون

بودجه عمرانی، وضعیت راه‌ها، هدفمندی یارانه‌ها و اقتصاد‌ مقاومتی بود که نوبخت در خصوص مقایسه بودجه عمرانی سال گذشته بحث مجوز جابجایی ردیف‌ها و استفاده از 6 درصد ورودی به صندوق توسعه ملی برای طرح‌های عمرانی و فاینانس که 15 هزار میلیارد تومان بود گزارش ارائه داد.

عضو کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر اینکه یکی از مباحث این نشست اجرای هدفمندی یارانه‌ها بود تصریح کرد: شیوه تبلیغات در بحث خود‌اظهاری از سوی رسانه ملی خوب بود اما دولت به گونه‌ای رفتار کرد که برای مردم تهدید‌آمیز بود که اگر تسهیلات بگیرند یارانه به آنها تعلق نمی‌گیرد و افرادی که یارانه نگیرند دارای شخصیت هستند.

به گفته مقیمی وزیر اقتصاد چندی پیش در مجلس عنوان کرده بود که 10 میلیون آدم غیر نیازمند را شناسایی کرده اما با این حال دولت اجازه ندارد به حساب بانکی مردم سرک بکشد و در این راستا توضیحی ارائه نشد اما معاون رئیس‌جمهور گفت تعداد قابل ملاحظه‌ای بانک اطلاعاتی برای شناسایی افراد وجود دارد.

این نماینده مجلس در خصوص سهم 30 درصدی تولید نیز گفت: وزیر صنعت و اقتصاد در این باره موضوع مبهمی مطرح کرده و عنوان می‌کنند قرار نیست منابعی به تولید اختصاص یابد که در این باره پاسخی مبهم از سوی نوبخت نیز مطرح شد که قطعا مجلس این موضوع را پیگیری می‌کند.
انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها