امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۰:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79590
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۵
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران امروز هم با روند افزایشی به مرز کانال 76 هزار ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران امروز هم با روند افزایشی به مرز کانال 76 هزار واحد نزدیک شد و 506 میلیون برگ سهم به ارزش 170 میلیارد تومان مورد معامله قرار گرفت.

در معاملات امروز بورس پالایش نفت بندرعباس 110 واحد، مپنا 42 واحد، سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی 20 واحد، ملی صنایع مس ایران 17 واحد و سرمایه‌گذاری توسعه ملی 16 واحد تأثیر مثبت بر شاخص گذاشت.

در این بازار صندوق بازنشستگی کارکنان بانکها پس از بازگشایی با افزایش 11 درصدی قیمت همراه شد و به دنبال آن گلتاژ، درخشان تهران، توسعه معادن روی، ملی سرب و روی، گسترش صنایع و خدمات کشاورزی، داروسازی فارابی و بیمه دانا بیشترین افزایش قیمت را تجربه کردند.

در فرابورس شاخص با نوسان جزئی منفی یک واحد به 776 واحد رسید که در این بازار مهندسی ساختمان تأسیسات راه‌آهن، گروه صنایع سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، تدبیرگران فارس و خوزستان و بانک دی به ترتیب بیشترین کاهش قیمت را داشتند.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها