امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۰:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79599
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۵
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا از صبح امروز در آستانه قزاقستان آغاز شده است و آزادکاران 4 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا از صبح امروز در آستانه قزاقستان آغاز شده است و آزادکاران 4 وزن اول کشورمان (اوزان 57، 65، 86 و 125 کیلوگرم) به مصاف حریفان خود رفتند که سیداحمد محمدی، میثم مطفی‌جوکار و کمیل قاسمی در اوزان 65، 86 و 125 کیلوگرم ایران با پیروزی مقابل حریفان خود در مرحله مقدماتی به دیدار نهایی راه یافتند.

سیداحمد محمدی در وزن 65 کیلوگرم که 14 کشتی‌گیر به روی باسکول رفتند بعد از پیروزی در دور اول با نتیجه 10 بر صفر مقابل راجنش از هند، در دور دوم هم با نتیجه 14 بر 4 مقابل دوران ژوماگازی‌ئف، دارنده مدال برنز 2011 جهان و قهرمان آسیا (در وزن 60 کیلوگرم) از قزاقستان به پیروزی رسید و جواز حضور در مرحله نیمه‌نهایی را کسب کرد. وی در این مرحله هم با نتیجه 10 بر صفر از سد حریف مغول خود گذشت و فینالیست شد.

محمدی برای کسب مدال طلا با کانگ جین هیوک از کره‌شمالی دیدار خواهد کرد.

میثم مصطفی‌جوکار در وزن 86 کیلوگرم که در دور نخست با نتیجه 12 بر یک مقابل کشتی‌گیری از عراق به پیروزی رسیده بود، در دور دوم هم با نتیجه 11 بر صفر مقابل کشتی‌گیری از چین به پیروزی دست یافت و راهی مرحله نیمه‌نهایی شد. وی در این مرحله هم با نتیجه 4 بر 2 از سد رشید قربان‌اُف، دارنده مدال برنز 2013 جهان و قهرمان دو دوره آسیا از ازبکستان گذشت و فینالیست شد. در این وزن 11 کشتی‌گیر به روی باسکول رفته‌اند.

کمیل قاسمی نماینده وزن 125 کیلوگرم کشورمان که در دور اول با نتیجه 11 بر صفر مقابل کشتی‌گیری از کره‌جنوبی به پیروزی دست یافته بود در دور دوم هم با نتیجه 5 بر صفر از سد آیال لازاروف، دارنده مدال برنز آسیا از قرقیزستان گذشت و به نیمه‌نهایی رسید. وی در این مرحله هم با نتیجه 12 بر صفر مقابل دولت شابانبای، دارنده مدال برنز آسیا و نفر پنجم المپیک لندن از قزاقستان به برتری دست یافت و فینالیست شد.

قاسمی برای کسب مدال طلا با کشتی‌گیری از مغولستان مصاف می‌دهد. در این وزن 10 کشتی‌گیر حضور دارند.

به گزارش فارس، در وزن 57 کیلوگرم مهران رضازاده در دور نخست با نتیجه 5 بر 4 مغلوب نماینده مغولستان شد و از حضور در مرحله بعد بازماند، اما با حضور حریفش در فینال نماینده کشورمان شانس حضور در گروه بازنده‌ها و شانس کسب مدال برنز این رقابت‌ها را بدست آورد.

رضازاده در گروه شانس مجدد با نتیجه 10 بر صفر از سد حریف ویتنامی خود گذشت و جواز حضور در دیدار رده‌بندی را کسب کرد تا برای کسب مدال برنز تلاش کند. وی در این مرحله با حریف ژاپنی مسابقه خواهد داد. در این وزن 13 کشتی‌گیر حضور دارند.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها