امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79622
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۳۸
تعداد بازدید: 122
نکته جالب تر آنکه این شبکه مدعی بدون ارائه سندی از مراجع تقلید ، مدام از بینندگان خود می خواهد که وجوهات شرعی ، ثلث سهم امام و نذورات خود ار در ...

نکته جالب تر آنکه این شبکه مدعی بدون ارائه سندی از مراجع تقلید ، مدام از بینندگان خود می خواهد که وجوهات شرعی ، ثلث سهم امام و نذورات خود ار در قالب کمکهای نقدی برای خرید استودیو ! در کربلا به حساب این شبکه واریز کنند

فعالیت شبکه های جدید ماهواره ای که برخی با نام ائمه اطهار برنامه پخش می کنند به تازگی رونق گرفته است.

نکته جالب اینکه این شبکه ها اغلب از آمریکا و انگلیس برنامه های خود را به اصطلاح روی آنتن می برند اما با در نظر داشتن ادعای آنان برای تبلیغ و ترویج فرهنگ حقیقی شیعه هرگز در راه فعالیت خود با مشکل خاصی روبرو نشده اند.

از جمله این شبکه ها ، شبکه ای به نام امام حسین تی وی است که متاسفانه در روز عاشورای حسینی با زشت ترین صورت ممکن عزارداری سالار شهیدان را برای مخاطبان نمایش داد.

این گزارش حاکی است گردانندگان شبکه ای که نام امام مظلوم شیعه حضرت اباعبدالله را یدک می کشد بدون توجه به بدخواهی و سیاه نمایی رسانه های غربی علیه باور و اعتقادات شیعه در روز عاشورا ، تشویق به قمه زنی را در دستور کار خود قرار دادند. )

امام حسین تی وی بدون در نظر داشتن اجماع اغلب علمای شیعه در مخالفت با اقدام ناشایست قمه زنی بارها در زیرنویس های خود از قول یک روحانی بلندپایه اعلام کرد که قمه زنی در روز عاشورا بسیار امر پسندیده ای است و تصاویری از قمه زنی در حرم حضرت امام حسین(ع) را به نمایش گذاشت.

 این در حالی است که بسیاری از رسانه های غربی از تصاویر خشن این اقدام ناشایست برای ضدتبلیغ علیه شیعیان استفاده می کنند.

نکته جالب تر آنکه این شبکه مدعی بدون ارائه سندی از مراجع تقلید ، مدام از بینندگان خود می خواهد که وجوهات شرعی ، ثلث سهم امام و نذورات خود ار در قالب کمکهای نقدی برای خرید استودیو ! در کربلا به حساب این شبکه واریز کنند.

این شبکه با اعلام شماره حساب بانک ملی به نام یک فرد ناشناس و نیز شماره حساب یک بانک در انگلیس ! این وجوه را جمع آوری می کند.

با درنظر داشتن این مهم که فعالیت شبکه هایی همچون العالم ، المنار و پرس تی وی بارها در انگلیس به بهانه های مختلف با مشکل مواجه شده باید از مسئولان شبکه ای که نام مظلوم کربلا را برای پخش برنامه های خود انتخاب کرده اند پرسید چرا تا به حال دولت انگلیس با برنامه های این شبکه مخالفت نکرده است؟

 این شبکه با در اختیار گرفتن سامانه پیام کوتاه از یکی از شرکت های ارائه دهنده این خدمات در داخل کشور و نیز قرار دادن یک شماره تلفن همراه ایران در سایت خود تلاش می کند اعتماد مخاطبان را به خود جلب کند.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها