امروز : پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 29
۰۹:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79624
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۲۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری مرآة البحرین،علامه حسین النجاتی نماینده آیت الله سیستانی تحت فشارهای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری مرآة البحرین،علامه حسین النجاتی نماینده آیت الله سیستانی تحت فشارهای خاندان حاکم بحرین، این کشور را به مقصد بیروت ترک کرد.

شاهدان تاکید کردند که علامه النجاتی امروز چهارشنبه در فرودگاه بحرین مشاهده شده است و بعد از تهدیدهای نظام حاکم مبنی بر ضرورت خارج شدن از بحرین با پرواز «جی اف911 » خطوط هوایی این کشور به بیروت پایتخت لبنان خواهد رفت.

علامه النجاتی از طرف خاندان حاکم به شدت تحت فشار قرار گرفته بود تا در عرض 48 ساعت بحرین را ترک کند و تهدید شده بود در صورتی که این کار را انجام ندهد خانواده وی آزار و اذیت خواهد شد.

نظام بحرین در نوامبر 2012 تصمیم گرفت تابعیت علامه حسین النجاتی را به همراه 30 نفر دیگر باطل کند تا به این ترتیب در اقدامی خودسرانه منتقدان حکومت را ساکت کند.

این تصمیم حکومت بحرین از سوی سازمان‌های بین المللی مورد اعتراض شدید قرار گرفت به گونه‌ای که سازمان عفو بین الملل از مقامات این کشور درخواست کرد تا این تصمیم را لغو کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها