امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۷:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79627
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۲۰
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منامه، نیروهای امنیتی بحرین به تشییع کنندگان دو شهید بحرینی «علی عباس» و «احمد ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منامه، نیروهای امنیتی بحرین به تشییع کنندگان دو شهید بحرینی «علی عباس» و «احمد المسجن»، از اهالی منطقه «المقشع» حمله‌ور شده و با گلوله‌های ساچمه‌ای و گاز اشک‌آور آنها را هدف گرفتند.

در این خصوص منابع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منامه افشا کردند که در اثر این حملات ده‌ها تشییع کننده دچار خفگی و تنگی نفس و تعدادی نیز با گلوله‌های ساچمه‌ای زخمی شدند.

در این ارتباط آسیا خلیفه، فعال و خبرنگار بحرینی گفت: هرگاه می‌بینم که مردم گروه، گروه‌ برای تشییع پیکر شهیدان به خیابان‌ها می‌ریزند، بیشتر ایمان می‌آورم که عدالت الهی به کمک این ملت متحد و یکدل می‌آید و آنها را پیروز می‌کند.

این فعال بحرینی به همین منظور از جامعه بین المللی و رسانه‌های ارتباطی خواستار پوشش نقض‌هایی که مردم بحرین در معرض آن قرار می‌گیرند، شد و تاکید کرد که ملت مظلوم بحرین بر این رژیم سرکوبگر پیروز خواهد شد.

آسیا خلیفه گفت: جمعیت بی‌شماری که برای تشییع پیکر این دو شهید به خیابان‌ها ریخته بودند، به کسانی که روند امور در بحرین را پیگیری می‌کنند، ثابت می‌کند که هر روز بیداری و آگاهی مردم و پافشاری آنها برای تحقق خواسته‌های بر حقشان افزوده می‌شود.

حکومت بحرین از وقوع یک انفجار در منطقه المقشع در غرب منامه خبر داد که در جریان آن علی عباس و احمد المسجن که از جمله افراد تحت پیگرد نیروهای امنیتی بحرین بودند، به شهادت رسیدند.

 

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها