امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۱:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79634
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۲۰
تعداد بازدید: 106
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم جشن یکسالگی مجموعه دکتر ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم جشن یکسالگی مجموعه دکتر سلام در سازمان بسیج دانشجویی گفت: ابتکار مجموعه دکتر سلام جای خالی طنز سیاسی را در ادبیات سیاسی ایران پر کرد.

وی افزود: همیشه نیروی حزب‌الهی در کشور با تابلوی نوآوری پا به میدان گذاشتند و این مسئله از شعارهای زمان انقلاب آغاز شد و در دوران دفاع مقدس ادامه یافت.

وی با اشاره به طنزهای دکتر سلام در مورد خودش اظهار داشت: در مورد بنده هر چه می‌خواهید طنز بنویسید من استقبال می‌کنم زیرا دلم می‌خواهد افراد حزب‌الهی این پدیده را به عنوان هنر سیاسی در ادبیات نقد کشور حرکت دهند.

رضایی افزود: نقد می‌تواند زبان تنبه عده‌ای باشد و برای عده دیگر می‌تواند آگاهی‌رسانی کند و در عمق روستاها فراگیر شود.

وی با بیان اینکه در ادبیات سیاسی کشور خلاء وجود دارد عنوان کرد: در 20 سال اخیر نقش جریانات انقلابی تحت‌الشعاع جریانات سیاسی قرار گرفته است و از ابتدای انقلاب دو جریان سیاسی با عنوان جریان انقلابی و جریان جناحی به موازات هم داشته‌ایم که پس از جنگ جریان جناحی به متن آمده و جریان انقلابی به حاشیه کشیده شد در حالی که باید جریان انقلابی را دوباره به متن فضای سیاسی کشور بازگردانیم. زیرا جریان انقلابی به هیچ جناحی وابسته نیست و فقط ارزش های انقلابی را در نظر می‌گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها