امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۰:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79670
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 56
سکینه عمرانی در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: برگزاری جشنی با نام ولادت حضرت زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن که در کاخ سعدآباد برگزار شد موجی از بی ...

سکینه عمرانی در گفت‌و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: برگزاری جشنی با نام ولادت حضرت زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن که در کاخ سعدآباد برگزار شد موجی از بی اعتمادی را در بین مردم ایجاد کرده است چراکه از یک طرف مسئولان شعار ساده زیستی و انصراف از یارانه را می‌دهند اما از سوی دیگر چنین مراسم‌های تجملاتی را برگزار می‌کنند.

وی ادامه داد: اینکه مسئولان برخلاف شعارهای خود عمل می‌کنند برای دولت هزینه‌های سنگینی را به دنبال خواهد داشت و اقدام اخیرشان نیز باعث اعتراض قشر متوسط جامعه شده است که در تماس‌های مکرر با نمایندگان مجلس این موضوع را اذعان می‌کنند.

این عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی افزود: ما با برگزاری جشن مخالف نیستیم و مسئولان می‌توانند هر روز در منازل شخصی خود جشن برگزار کنند اما استفاده از بیت المال در شرایطی که مردم به هر دلیلی در شرایط اقتصادی مناسبی به سر نمی‌برند جای تأمل دارد.

عمرانی اظهار داشت: مسئولان دولت باید به دقت مراقب رفتار و گفتارهای خود باشند چراکه چشم میلیون‌ها نفر به آنها است و اگر انتظار دارند که مردم با آنها همراه باشند نباید برخلاف شعارهای خود عمل کنند و چگونه انتظار دارند مردم از یارانه 45 هزار تومانی خود برای کمک به دولت انصراف دهند اما خودشان از برگزاری مراسم‌های تجملاتی انصراف نمی‌دهند؟!

وی افزود: زمانی که جشنی با نام ائمه و به اسم معصومین برگزار می‌شود توقع از این گونه مراسم‌ این است که فضای روحانی داشته باشد نه فضای تجملاتی که با استفاده از اموال بیت المال برگزار می‌شود.

عمرانی افزود: برگزاری این جشن موجب نارضایتی قشرهای متوسط و ضعیف جامعه شده است و اگر یک نظر سنجی در این هفته برگزار می‌شد نارضایتی مردم برای مسئولان کاملا مشخص می‌شد.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها