امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۲۱:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79674
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 49
حسین طلا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه امروز ...

حسین طلا نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه امروز نمایندگان تهران با اعضای شورای شهر پایتخت اظهار داشت: این جلسه از ساعت 12 تا 14 در محل کمیسیون تلفیق برگزار شد و حاضران به بحث و بررسی پیرامون مسائل و مشکلات شهر تهران از جمله مسائل مرتبط با کمیته‌های مشترک نمایندگان تهران شهر پرداختند.

وی افزود: در این جلسه پنج‌ کمیته مشترک معماری، فرهنگی و اجتماعی، بودجه، محیط زیست و حمل و نقل بین شورای شهر و نمایندگان شهر تهران تشکیل شد.

سخنگوی مجمع نمایندگان تهران خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه، هر یک از این کمیته‌ها 6 عضو دارند و در هر کمیته‌ دو نفر از نمایندگان تهران، دو نفر از اعضای شورای شهر، یک نفر از شهرداری تهران در سطح معاون و یک نفر از استانداری تهران در سطح معاون عضویت دارند.

طلا تصریح کرد: بنا شد تا جلسات مشترک میان نمایندگان شهر تهران و اعضای شورای شهر از این پس ادامه داشته باشد و جلسه بعدی در محل شورای شهر تهران برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها