امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۶:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79676
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
حجت‌الاسلام محمد خرسند، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

حجت‌الاسلام محمد خرسند، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به بازرسی از بند 350 زندان اوین و واکنش رسانه‌های غربی از این اقدام اظهارداشت: این واکنش‌ها در راستای کور شدن نقطه استراغ سمع آنهاست و در واقع آنها وقتی مشاهده کردند که این نقاط برایشان کور شد سعی می‌کنند به نوعی جمهوری اسلامی را تحت فشار قرار دهند.

خرسند ادامه داد: ما درحال حاضر شاهدیم در همین زندانهای غربی ها و آمریکایی ها بیشترین نقض حقوق بشر صورت می گیرد و همین رسانه‌ها به راحتی از آن می‌گذرند.

وی افزود: هدف اصلی رسانه های غربی این است که با بزرگنمایی این اقدام  ژست حقوق بشری بگیرند و مسئولان ما نیز باید بیشتر مراقب باشند که بهانه ای به دست دشمنان ندهند.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی همچنین ضمن قدردانی از انتشار فیلم مربوط به برخورد مسئولان بند 350 با زندانیان از طریق رسانه ملی گفت: پخش این فیلم کار بسیار مثبتی بود که توسط رسانه ملی انجام شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها