امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۰:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79678
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به اتفاقات ...

احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در واکنش به اتفاقات بند 350 زندان اوین گفت: موج ایجاد شده درباره این واقعه بیشتر از سوی رسانه‌های بیگانه صورت گرفت.

وی با اشاره به اظهارات رئیس وقت سازمان زندان‌ها خاطرنشان کرد: طبق گفته‌های آقای اسماعیلی برنامه هفتگی برای رسیدگی به وضعیت زندانی‌ها در زندان‌های کشور وجود دارد که این‌بار نیز براساس همان مقررات در سلول‌های زندانیان بند 350 حضور یافتند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حاشیه‌های به وجود آمده درباره بند 350 زندان اوین جنجالی هماهنگ‌شده بود خاطرنشان کرد: اقدامات آنها با هماهنگی بنگاه سخن‌پراکنی بی‌بی‌سی همراه شد.

امیرآبادی با تاکید بر اینکه باید با زندانیان متخلف بند 350 زندان اوین برخورد شود، خاطرنشان کرد: ما در این زمینه قوانینی داریم که باید طبق آن برخورد صورت بگیرد، البته مجلس شورای اسلامی هم باید در زمینه قوانین به صورتی پیش برود تا حقوق ملت، نظام و حاکمیت پایمال نشود؛ به زندانی‌ها نیز باید در شأن و شئون زندانی بودن احترام گذاشت اما در نهایت باید قانون اجرا شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها