امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۰:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79693
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، شهین‌دخت مولاوردی معاون رییس جمهوری در امور زنان و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، شهین‌دخت مولاوردی معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) در بازدید از مرکز مدد کاری اجتماعی نواب صفوی با بیان اینکه این جلسه فرصت مناسبی برای بررسی زمینه های همکاری مشترک و ظرفیت سنجی برای این موضوع است، اظهارداشت: سازمان بهزیستی و معاونت امور زنان ریاست‌جمهوری مسائل مبتلا به مشترک و مشابه زیادی دارند که چنین جلساتی می‌تواند گام موثری در مسیر همکاری‌های مشترک برای مهار آسیب‌های اجتماعی و رفع آثار و تبعات ناخوشایند این آسیب‌ها باشد.

مولاوردی افزود: در مدتی که از دوره جدید فعالیت مرکز امور زنان ریاست جمهوری در دولت جدید سپری شده است به دنبال آن بودیم تا اهداف مجموعه با جلب مشارکت عمومی و تحریک احساس مسئولیت اجتماعی عموم مردم و نیز جلب مشارکت سازمان‌های مردم نهاد دنبال شود و در این مسیر بر روی بهره گرفتن از ظرفیت‌های مردمی حساب زیادی باز کرده‌ایم.

مولاوردی با اشاره به اینکه برای تحقق اهداف مرکز در حوزه های مختلف کارگروه های تخصصی تشکیل دادیم اظهارداشت: این کارگروه‌ها بر این مبنا تشکیل شده‌اند تا برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای رسیدن به اهداف مجموعه واقعی بوده و انتزاعی نباشد و برای بهره‌گیری از حداکثر ظرفیت‌های مردمی برنامه ریزی و اقدام صورت گیرد.

معاون امور زنان و خانواده رییس‌جمهور با بیان اینکه از میان کارگروه‌های تشکیل شده دو کارگروه با موضوع زنان سرپرست خانوار و زنان بهبود یافته از اعتیاد دارای فوریت برای ورود و اقدام شناخته شد و بر همین مبنا با وزارتخانه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزارت کشور و وزارت بهداشت برای رسیدگی به وضعیت این دسته از آسیب دیدگان اجتماعی تفاهم نامه های مشترک امضاء شد.

وی در پایان تاکید کرد که معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با توجه به زمینه های کاری مشترک با سازمان بهزیستی امکان و آمادگی هرگونه همکاری و استفاده متقابل از ظرفیت های دو طرف را دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها