امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۳:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79706
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
محمد اصغری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با بیان اینکه هم‌اکنون بارش باران همراه با رگبار و رعد و برق در برخی از نقاط کشور وجود دارد، اظهار داشت: ...

محمد اصغری در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با بیان اینکه هم‌اکنون بارش باران همراه با رگبار و رعد و برق در برخی از نقاط کشور وجود دارد، اظهار داشت: امروز بارندگی‌ها در مناطق مرکزی کشور از جمله یزد، اصفهان، سمنان و ارتفاعات البرز از شدت بیشتری برخوردار بوده و آبگرفتگی معابر عمومی در این مناطق دور از انتظار نیست.

کارشناس سازمان هواشناسی در ادامه با بیان اینکه بارش‌ها در ساعت‌های پایانی امروز اوج می‌گیرد، ادامه داد: از امشب نیز بارندگی‌ها همراه به رعد و برق منتهی به مناطق شرق و شمال شرق کشور می‌شود که بارش تگرگ در این مناطق نیز دور از انتظار نخواهد بود.

اصغری بیان داشت: به سبب بارش باران، سیلابی شدن رودخانه‌ها و آبگرفتگی در معابر عمومی در مناطق واقع در شرق و شمال شرق کشور از جمله خراسان رضوی، خراسان شمالی، سمنان و گلستان دور از انتظار نخواهد بود.

کارشناس سازمان هواشناسی درباره تداوم بارش‌ها در کشور خاطرنشان کرد: بارندگی‌ها از خاصیت بارش‌های بهاری برخوردار بوده به‌ طوری‌که در برخی مناطق بارندگی و در برخی مناطق آسمانی صاف پیش‌بینی می‌شود.

اصغری یادآور شد: بارش‌ها در کلانشهر تهران فردا نیز با شدت کمتری ادامه می‌یابد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها