امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۴:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79712
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
سید امیرحسین قاضی‌زاده نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره ...

سید امیرحسین قاضی‌زاده نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به تکذیب اخبار منتشر شده در مورد برگزاری جشن روز زن توسط همسر رئیس‌جمهور از سوی نهاد ریاست جمهوری گفت: مسأله اینجاست که همسر رئیس‌جمهور در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران دارای هیچ مسؤلیت اجرایی نیست که بخواهد اجازه برگزاری چنین مراسمی را داشته باشد و اگر رئیس‌جمهور قصد تقدیر از جامعه زنان را داشت خود اقدام به این کار می‌کرد.

وی افزود: هزینه از بیت‌المال و برگزاری این جشن در کاخ سعدآباد بعد دیگر این موضوع است که در حالی که دولت از مردم می‌خواهد از دریافت یارانه انصراف بدهد همزمان چنین جشنی برگزار و در نهاد ریاست‌جمهوری استخار ساخته می‌شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: برگزاری مراسم و جشن‌های پر هزینه و پر زرق و برق با فرهنگ انقلاب اسلامی سازگار نیست و خلق و خوی اشرافی را ترویج می‌کند و سبک زندگی ایرانی اسلامی به سادگی آن شناخته می‌شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها