امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۰۸:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79716
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری ایراندخت عطاریان با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری ایراندخت عطاریان با اشاره به تأکید وزیر تعاون‌، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر تسریع در پرداخت مطالبات باقی مانده بازنشستگان که مربوط به اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری است ، افزود: در این مرحله 300 هزار تومان از مطالبات بازنشستگان روز یازدهم اردیبهشت به حساب بانکی آنان واریز خواهد شد.

وی افزود: تا کنون یک میلیون و 650 هزار تومان ازمعوقات بازنشستگان پرداخت شده و با احتساب پرداخت این مرحله مجموع معوقات واریز شده به حساب بازنشستگان مشمول به یک میلیون و 950 هزار تومان می‌رسد.

عطاریان حمایت و پشتیبانی دولت تدبیر و امید در صدور مجوزهای لازم و تأمین منابع مالی را نشانگر توجه و دغدغه دولت نسبت به معیشت بازنشستگان کشوری دانست و گفت: از منظر دولت بازنشستگان با داشتن تجارب اجتماعی جایگاه ویژه‌ای در جامعه دارند و باید تمامی امکانات و تمهیدات لازم برای بهبود وضعیت زندگی و رفاه حال آنان انجام گیرد که خوشبختانه در بودجه 1393 در بخش خدمات رفاهی اعتبار قابل توجهی درنظر گرفته شده است و ان شاء ا... بازنشستگان در ماه‌های آینده آثار و نشانه‌های تصمیمات و اقدامات دولت در جهت افزایش سطح رفاه حال بازنشستگان شاهد خواهند بود . 
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها