امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 20
۲۰:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79719
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
 عطاءالله سلطانی‌صبور، رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص وضعیت مدارس ...

 عطاءالله سلطانی‌صبور، رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص وضعیت مدارس استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: اعضای این کمیته با ورود به استان سیستان و بلوچستان به چند گروه تقسیم شدند تا از دانشگاه‌ها و مدارس شهرستان‌های مختلف این استان بازدید کنند.

وی افزود: بنده نیز به همراه یکی دیگر از اعضای کمیته آموزش و پرورش و نماینده مردم شهرستان سراوان در مجلس به همراه مسئولانی از وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و علوم از مدارس و دانشگاه‌های این شهرستان بازدید و از نزدیک در جریان وضعیت این مدارس قرار گرفتیم.

رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس گفت: مقرر شده است که از مدارس شهرستان زابل نیز بازدید شود تا از نزدیک در جریان وضعیت مدارس این شهرستان نیز قرار گیریم.

وی ادامه داد: فردا در خصوص وضعیت و بودجه مورد نیاز مدارس و دانشگاه‌های این استان در جلسه‌ای که با حضور مسئولان استان سیستان و بلوچستان و وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و علوم و  مسئولان مناطق 23 گانه این استان و اعضای این کمیته برگزار می‌شود، گزارش‌نهایی اعلام می‌شود.

انتهای پیام/   
برچسب ها:
آخرین اخبار