امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۵:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79721
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا با رییس دفتر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا با رییس دفتر مقابله با جرم سازمان یافته ملل متحد( UNODC) در ایران با هدف همکاریهای موثر بین المللی در پیشگیری و مقابله با جرایم سایبری دیدار کرد.

بون وات رییس دفتر مقابله با جرم سازمان یافته ملل متحد( UNODC) در ایران به همراه هیات همراه خود عصر امروز با رییس پلیس سایبری ایران و معاون امور بین‌الملل و حقوقی پلیس فتا ناجا دیدار کرد.

سردار هادیانفر هدف از این دیدار را همکاریهای موثر بین المللی در پیشگیری و مقابله با جرایم سایبری عنوان کرد و گفت : انجام همکاریهای موثر بین المللی یک عنصر مهم و تعیین کننده در امر پی جویی و مقابله با جرائم سایبری است.

در این نشست صمیمی، رییس دفتر مقابله با جرم سازمان یافته ملل متحد( UNODC) در ایران جرایم سایبری را مهم بر شمرد و قرار شد مبارزه با جرایم سایبری به طور ویژه در دستور کار دفتر مبارزه با جرم سازمان ملل در تهران قرار بگیرد و پیشگیری و مبارزه با جرایم سایبری به عنوان جرایم فرا ملی به سازمان ملل گزارش شود.

در خاتمه این نشست صمیمی رییس پلیس فضای تولید و تبادل نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تندیس پلیس سایبری ایران را به رسم یادبود به بون وات رییس دفتر مقابله با جرایم سازمان یافته مواد مخدر در ایران تقدیم کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها