امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۳:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79725
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 71
بیژن نوباوه نماینده مردم تهران در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به انتشار اخباری درباره ...

بیژن نوباوه نماینده مردم تهران در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به انتشار اخباری درباره مراسم اشرافی برای زنان که از سوی همسر رئیس‌جمهور برگزار شده است گفت: من امیدوارم که این اخبار دروغ باشد چرا که در این صورت برگزاری چنین جشنی آن هم در کاخ سعدآباد برخلاف شعار اصلی این دولت برای حمایت از مردم است.

وی افزود: در این صورت مردم نسبت به نظر خود درباره دولت تجدیدنظر خواهند کرد.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: اصل برگزاری چنین مسئله‌ای چهره‌ای ناپاک را برای تمام نظامی به نمایش می‌گذارد که مخالف اشرافی‌گری و طاغوتی‌گری است.

نوباوه گفت: برگزاری چنین جشنی برای حضرت فاطمه زهرا و آن هم در کاخ‌ سعدآباد کاملا برخلاف روش انقلاب و نظام است آن هم در شرایطی که کشور و مردم با چنین مشکلات اقتصادی‌ای روبه‌رو هستند.

وی درباره ضرورت عذرخواهی دولت درباره چنین جشنی گفت: عذرخواهی برای برگزاری چنین جشنی چه فایده‌ای دارد؟ دولت باید درباره برگزاری این جشن به مردم توضیح دهد که چرا چنین جشنی برگزار شده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها