امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۷:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79726
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از وزارت بهداشت سید حسن هاشمی، با توجه به لحاظ اهمیت و حساسیت آزمون های رشته های گروه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از وزارت بهداشت سید حسن هاشمی، با توجه به لحاظ اهمیت و حساسیت آزمون های رشته های گروه پزشکی به ویژه آزمون پذیرش دستیاری تخصصی، محمد علی شریعتی، رئیس مرکز حراست این وزارتخانه را به عنوان مسول حفاظت آزمونهای وزارت متبوع منصوب کرد.

بنابر این گزارش، عبدالله کریمی مشاور وزیر بهداشت و دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی پیش از این اعلام کرده بود: این دبیرخانه همه تمهیدات لازم برای برگزاری یک آزمون سراسری با امنیت و کیفیت بالا را فراهم کرده و امیدوار است داوطلبان در کمال آرامش به مطالعه و کسب آمادگی بیشتر ادامه بدهند.

دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی با اشاره به اینکه طرح سئوال صرفاً از رفرانس های اعلام شده خواهد بود بر حفظ و تضمین کیفیت سوال ها تاکید کرد و گفت: در آزمون پذیرش دستیار تخصصی سعی بر این خواهد بود که پراکندگی سوالات بر اساس شیوع و اهمیت موضوع باشد.

 در چهل و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیاری تخصصی سال 1393 تعداد 15 هزار و 457 نفر شرکت کرده اند که از این تعداد 7606 نفر زن و 7851 نفر مرد هستند. همچنین تعداد دانشگاههای پذیرش دستیار تخصصی 36 دانشگاه و تعداد رشته های پذیرش دستیار تخصصی 27 رشته می باشد. این آزمون در روز پنجشنبه یازدهم اردیبهشت در 19 شهر و 20 حوزه امتحانی برگزار می شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار