امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۹:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79730
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان،‌ سیروس امینی بعد از ظهر امروز در دومین میزگرد تخصصی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان،‌ سیروس امینی بعد از ظهر امروز در دومین میزگرد تخصصی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان با عنوان نقد و بررسی اقدامات مقابله با عرضه مواد مخدر و روان‌گردان‌ها، اظهار داشت: 45 درصد ورودی‌ها به زندان مرکزی استان اصفهان معتاد به مواد مخدر هستند.

وی ادامه داد: 70 درصد ورودی‌ها به زندان به نوعی گریبانگیر مواد مخدر بوده‌اند، چنانکه در بحث مهریه و چک نیز امر اعتیاد مطرح است.

مدیر زندان مرکزی اصفهان، میانگین سنی مصرف مواد مخدر را در زندانیان مواد مخدری بین 18 تا 44 سال عنوان کرد و ابراز داشت: باید بیرون از زندان اقداماتی برای کاهش مصرف مواد مخدر و نیز توزیع مواد صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه در زندان نیز سازوکارهایی مبنی بر پیشگیری صورت گرفته است، اضافه کرد: هر کجا معتاد باشد، عرضه مواد مخدر هم هست و زندان هم با وجود تمامی موارد پاکسازی، ورود مواد مخدر دارد.

امینی بیان کرد: در زندان مرکزی اصفهان برای پیشگیری از ورود مواد مخدر دستگاه بادی اسکن با ارزش یک میلیارد تومان خریداری شده است که جاسازی مواد مخدر را نشان می‌دهد، اما مواد مخدر از طریق بلع و انبار ورود پیدا می‌کند.

وی با اشاره به اینکه 98 درصد کشفیات مواد مخدر از طریق بلع و انبار است، گفت: ورودی‌های جدید و نیز خانواده‌ها بیشترین وارد کننده مواد مخدر به زندان هستند.
انتهای پیام/63012/ذ20
برچسب ها:
آخرین اخبار